1.máj re a znovu a znovu

1. května 2007 v 14:33 | miirdas
Trapnoszt klan alá wu-tanga zářez se šponuje mezi půlkami jemně rozhýbanými prvomájovou protubernací. Ano i my trapáci dokážeme přežít datum jako je 1. května 2007 bez větší pracovní úhony, hany nebo jiné arbajtvady. Sluníme se za deště paprsků extrazánovních vibrátorů a ani nám není trapno ze samé kašovitosti a rozohněnosti mlčícího ucha lva zapomínajícího na jeho vlastní potenciál.

Jako bychom zapomínali na prvopočáteční jednotné heslo -trapně svazácké "trapnoszt ovládne svět". Jen toulky mezi mým a mým egem mě dovedly až na zcestí, ve kterém jsem se svou ješitností ropadal hlouběji a dolů. Málem by mě přešla trapnoszt. Vzal jsem tedy do ruky nejbližší čajovou lžičku. První co sem viděl(opomenu trochu zaschlého lógru a svůj rozrochňaný obličej), byl kus kovu přizpůsobený určitému účelu. Ani ten nejmenší kousek trapnoszti! A to byla jen lžička.

Takhle to nejde, TRAPNOSZT MUSÍ BÝT VŠUDE A FURT! Jsem si teda řekl, že pozměním její prvoplánový účel, tak jako ona si dovolila pozměnit mou trapnoszt. Železářství nebylo daleko a za chvíli jsem měl v ruce krásnou hadrovou panenku s pilkou na železo v ruce. Honilo se mi hlavou proč ta panenka nezpívá ruskou hymnu stejně jako spousta z našich prarodičů, vždyť je první máj. Nejen český státní svátek nabádající nás k revolucím a demonstracím(pro nějakou tu multikulturu, když to teďka ve světě frčí). Jen mlčí a šoupe mi pilkou po vrcholu mého falického umění i důstojnosti.

To tak pro rezervu, až zas budu chtít být málo trapný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KSS KSS | E-mail | 2. května 2007 v 23:56 | Reagovat

pristi rok dem zamluvit letnou... trapnoszt session!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama